ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje Menyr e re per te Shkarkuar Video nga YouTube etj [Tutor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YllY
Web Master
Web Master
avatar

Male
Numri i postimeve : 501
Age : 26
Registration date : 29/03/2007

MesazhTitulli: Nje Menyr e re per te Shkarkuar Video nga YouTube etj [Tutor   Fri Jul 06, 2007 12:53 pm

Pershendetje per te gjith Antart e nderuar kete metod te re per te shkarkuar Video nga YouTube.com/de etj ja ka mundesuar valamala dhe nuk eshte kopjuar nga as nje Forum Shqiptar ne jemi ta paret ne kete postim....Smile

Ky eshte Tutorial Per te shkarkuar Video nga YouTube nga Metoda mae re dhe ma e let ne bot.

Spari hyni ne wwwvixy.net mandej vepron siq ne fotot ma posht.

1

2

3

4

5

6

7

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://yllimuzik.niceboard.com
 
Nje Menyr e re per te Shkarkuar Video nga YouTube etj [Tutor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: