ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 dj-dardi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-dardiMale
Numri i postimeve : 1
Registration date : 07/04/2007

MesazhTitulli: dj-dardi   Fri Apr 13, 2007 1:11 pm

Ju Keni Diqka Pėr Tė Bėrė sepse ėshtė njė forum qė ia vlen tė ketė vizitor dhe anėtarė tė shumtė ėshtė e mirė pėr tė ardhmen dhe tani hezitoni tė na vizitoni Ju Mirė Presum Unė Dj Dardi Dhe Dj yLLy www.dj-dardi.net.tc & www.forumylli.net.tc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-dardi.net.tc
 
dj-dardi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Prezentohuni ketu-
Kėrce tek: