ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Loja e Shupllakav

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Loja e Shupllakav   Mon Jul 09, 2007 3:31 pm

Loja e Shupllakav

Nėse jeni nervoz, dhe mi hek nervozen, provojeni shpejtėsin e shuplakes tė juaj-shum relaksuese dhe xenini e praktikon shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
 
Loja e Shupllakav
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra te ndyshme-
Kėrce tek: