ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Federer & nadal Wimbledonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 25
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Federer & nadal Wimbledonin   Fri Jul 13, 2007 5:48 pm

Intervista para lojsFundi I Lojs

Nė Wimbledonin 00 Nė Konkurencen e Meshkujve Ndermjet Federer & Nadal Fitus Doli FEDERER. Keshtu Fedrerer Hyri Nė Historin e Wimbledonin Me 5 Fitore radhaz 2003.2004.2005.2006. 00 Dhe Keshtu Mban Rekordin Botror
Pėr Fitore Radhazi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
 
Federer & nadal Wimbledonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: