ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "Luan Krasniqi vs Tony Thompson"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 25
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: "Luan Krasniqi vs Tony Thompson"   Sat Jul 14, 2007 9:42 pmMeqi ndermjet Luan Krazniqit Dhe Tony Thompson fitus doli Thompson . Intervistz e Luanit dhen telivizjonev te Gjermanis ishte se e kishte te thyr brinjen porė Luani nuk ka dal ne pronumsim per publikin SHQIPETAR Me siguri pi vjen turp qka ka bėr Exclamation

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
 
"Luan Krasniqi vs Tony Thompson"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: