ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Testi per Patent Shoferin ne Gjuhen Shqipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Testi per Patent Shoferin ne Gjuhen Shqipe   Sun Jul 15, 2007 4:31 pm

Pershendetje Antar te nderuar ky program eshte bere nga Ministria e Transportit dhe postė-Telekomunikacionit.Dhe sherben per te Ushtruar kategorin "B" nga Patent Shoferi.Dhe ky program i nevojitet gjithkujt qe ka nevoj per Ushtrimin e Patent Shoferin.

Shkarko Ketu ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
securityMale
Numri i postimeve : 1
Age : 28
Localisation : kumanov
Emploi : bunjo
Loisirs : ajvazi
Registration date : 25/12/2008

MesazhTitulli: Re: Testi per Patent Shoferin ne Gjuhen Shqipe   Thu Dec 25, 2008 2:39 am

e pse un spo mundem me shkarku ket program se shum po me duhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.secureteam.altervista.org
jetonMale
Numri i postimeve : 1
Age : 38
Localisation : dugagjini
Emploi : kosova
Loisirs : pz
Registration date : 16/02/2010

MesazhTitulli: Re: Testi per Patent Shoferin ne Gjuhen Shqipe   Tue Feb 16, 2010 6:57 pm

Ju pershendes tgjithve dhe gjith forumin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Testi per Patent Shoferin ne Gjuhen Shqipe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Testi per Patent Shoferin ne Gjuhen Shqipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: