ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Keshni Keshni mos t`ju vjen marre hahaha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Keshni Keshni mos t`ju vjen marre hahaha   Mon Jul 16, 2007 4:54 am

kishte qene njeher nje princ dhe e kishte pase ditelindjen dhe aj i ka ftu te gjith popullin e vet edhe u kon me pru veq mish.Kur njonji i ka pru ullir ika thon princit qe be qito o princ se skom pas tjeter qka qka i ka thon princi merreni roje dhe qone ne burg dhe njokanjo shtinjani ne prapanic tu ja shti roja ne both ullirin aj qesh ja bon roja qapo qesh be aj nuk trego edhe niher qesh po nuk trego me ne fund ja bon pome qeshet ke kojshija ka pru bostan

Titulli: banesat

ishte qen amerikani italiani dhe shqiptari
dhe jan shty se cili e ka banesen ma te lart
amerikani e ka pas
200 kat
gjermani e ka pas banesen 150 kat kur kan ardh te shqiptari
nuk ka pas lift edhe kur kan mrrit ne te 8-tin kat
e kan taku ni grua shtatzane dhe e kan vet edhe sa ajo i ka then edhe 7 muaj
amerikani dhe italiani kan than hajde po kthemi se nuk paskemi me mrri kurr

Titulli: Banjo

Baba bojleri nona kada ja urojn fejesen tushit me lavaborin dhe i deshirojn kanalizim sa me te shpejt, uron familja kupatilla me kengen laju laju dhe shperlaju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Re: Keshni Keshni mos t`ju vjen marre hahaha   Mon Jul 16, 2007 4:55 am

Titulli: gjyshja dhe nipi

NJĖ HER ISH DAL GJYSHJA ME NIPIN NĖ PAZAR EDHE NIPI I GJETI DISA PARE NĖ TOKĖ DASHTI MI MARR PO GJYSHJA I THA:
-MOS I MERR SENET QE JAN NĖ TOK.
QESHTU I NDODHI NIPIT TRI E KUR NI DIT U RRXU GJYSHJA I THA NIPIT:
AMA DOREN TĖ QONA.
NIPI I THOT:
JO SE A MĖ THA TI SENET QE JON EN TOK MOS I MERRE EDHE TI JE NĖ TOK TASH.

Titulli: Sllobes ju asish Nona

Ka qen, Miloshi, Rugova edhe Clintoni me ni aeroplan rrues per ne Gjermani. Rruges rezohet aeroplani edhe del dreqi para Politikanve. Ju drejtohet: Shkoni gjejeni nga ni peme ose perime edhe kthehuni mrapa. OK pajtohen ploitikant edhe shkojn.... Kthehet i pari Clintoni me Moll, i thot Dreqi kom me ta shti ne both ama nese kesh kom me te myt, OK, ja shtin ne both mollen kurgjo nuk kesh, pshton Clintoni, Kur qe po vjen Rugova me banane, edhe njejt, dreqi i thot mos kesh ose te mys, kur hala pa e prek me banane ne prapanic Rugova fillon me kesh, I thot dreqi qa ki o njeri, thot qyre Milosheviqi po vjen me BOSTAN )

Titulli: berisha

ne hapjen e fabrikes se kumbullave SALI BERISHA shprehet E KAM HAP FABRIKEN E KUMBLLAVE SE SHPETI DOTA HAPIM EDHE FABRIKEN E RRUSHIT EDHE KESHTU SHQIPERIN DO TA BEJM RRUSH E KUMBLLA

Titulli: Te burgosurit politik

Ne kohe e Xhaxhit E. ne burg te Burrelit shkon nje grup inspektoreve per te vizituar te burgosurit dhe aty ne bur vemendjen ju terheqin tre te burgosur ne nje qeli dhe keto vendosin te shkoj e ti pyesin se perse jan te burgosur? I PARI: Mua gjithmon me shkonte ora mbrapa dhe keshtu vonohesha per ne pun dhe me akuzuan se po pergadis puc kundr shtetit.
I DYTI: Mua gjithmon me shkonte ora par dhe un ne pun shoja gjithmon me heret dhe me akuzun se po shpiunoja kunder shtetit.
I TRETI: Mua ora me shkonte sakte edhe ne pun shkojs ne koha edhe me akuzuan se oren e kisha marr nga prendimi.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Re: Keshni Keshni mos t`ju vjen marre hahaha   Mon Jul 16, 2007 4:56 am

Titulli: Moderatorja

E pyeten nje qytetar: "Me cilen moderatore te televizionit e kishe kalu naten"?
Qytetari u pergjegj: Nuk kallzoj se pastaj ma qi nonen Ramushi.

Titulli: kryeministeri

kryeministeri Bajram Kusumi pasi e mori besimin e parlementit,menjher e lajmroj gruan e tij ne telefon dhe i thote : grue banu gati se sonte ke me fjete me kryeministrin ajo ja kthen thote se ae paskan lushu ramushin a...

Titulli: ankimi

ankohet te presidenti ministresha malihate termkolli ,zotri president krejt kabineti po me thojn se je mashkull.
presidenti hajt bre mos te ha kari qka thojn njerzit

--------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Bostani

kur u rrxun kulla binjake rugova,thaqi,dhe ramush shkun mi shpreh ngushllime bushit edhe shkoj ramushi me 1kg portokalla kur hyni te bushi, bushi i tha rojeve shtinja ne both.Ramushi dul tu kajt hyn rugova me 1kg banane si hin te bush bushi ja ban shtinja ne both kur ja shtin ne both ky ja nis me kesh bushi thote pse po kesh rugova thote po medhimet thaqi qy i ka dy bostana

Titulli: Peterseni ne xhenem

Ish kan Peterseni, Bushi dhe, Elizabeta II ne xhenem. Qohet Elizabeta me fol ne tel. nje min. me popullin e saj dhe kur e paguan i thot xhenemi 1 mil. funta, nejse qohet edhe Bushi qashtu e atij u bohet 10 mil.$, ne ata i vjen inati Petersenit qohet edhe ky fol me Kosoven 4min. kur shkon me pagu i thot xhenemi 5euro, se ketu eshte lokal.

Titulli: kur nanoja me saliun vdiqen

kur nanoja me saliun vdiqen vajten ne fer nga mekatet qe kishin bere djalli i denoi qe ta kalonin jeten ne qeli po me nje femer me te shpifur se veten.nanon e denuan me nje plake, pas disa ditesh nanoja vajti ne qeline e saliut atje shikon salen me xhulia roberts po benin sex.i merzitur nanoja vete te djalli edhe ankohet pse i keni dhene saliut femer me te bukur.edhe i thote djalli po ne kemi denuar xhulia roberts ta kaloje jeten me nje me te shpifur.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Re: Keshni Keshni mos t`ju vjen marre hahaha   Mon Jul 16, 2007 4:56 am

Titulli : nje djal e nje qik

Ken ni djal e ni qik e u takunen e asaj qikes i vike era gojes e djali i tha a po don ni taksi jo se shkoj kam ahha

Titulli: Djali dhe baba

u kan ni her ni djal edhe e ka kry gjys`vjetorin e par edhe i ka than baba hajde ti shoh notat .. Djali i thot : "Ksaj here notat si kam shum mir " qyqy.. n matematik 1`sh pse ?? msusja um veti sa bajn 3+2 un i thash 5 tani um veti 2+3 i thash qasi muti .. qyqy edhe n histori pse ??? m veti kush e ka vra napoleon bonaparten i thash " arsimtar a shpijun po tu dokna a " ma qitni 1`sh edhe mi dha 2 shpulla e m`tha " mu qu krejt dyjaja n kam s ta hjeki nishin ..qyqy edhe n gjuh shqipe n gjuhen e nanes pse ?? ehh qe qka m veti m tha " Lendita Doli n 3 t nates .. qka osht lendita i thash " RROSPI " qysh me dal n 3 t nates n qytet

--------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Trandelina

Ne oren e gj.shqipe profesori po ben perseritje.Kush do na shkruaje nje fjali me emrin Trandelina?Cohet Genci dhe shkruan :Trandelina eshte punetore.
Edhe nje tjeter fjali me emrin Trandelina,cohet Mimoza dhe shkruan ot me Trandelinen shkuam ne party. Ashtu pra shume mire pergj-et profesori.Nje nxenes sikur me frige con gishtin por sesht i sigurt a te shkruan,profesoru pasi e shikon e nxjer ne drase,nxenesi shkruan :Trandelina eshte kurve!Profesori nervozohet dhe e reh nxenesin dhe e nxjer perjashta.Pas mbarimit te ores profesori e theret nxenesin dhe e pyet :hey djali ku banonte ajo trandelina?

Titulli: nipi dhe plaku

nje dite mesusja iu thot nxansave kush di me bo si ujk,krejt provojn po asnjeri nuk munden me bo,edhe mesusja iu thot qe ta ushtrojn per nesra.Dhe kur vijn nesrit ne shkoll nxansat njeri e kish marr bablokin me veti mesusja po e vet pse e ke marr bablokin, ky po i thot qe babloki di me ba si ujk se une spo di,edhe msusja i thot po qysh di gjyshi yt ky iu afrohet gjyshit ne vesh edhe po i thot baba lok baba lok pre kurit ske flet me loken edhe ky ja ban aaiiuuuuuuuuu moti ...
__________________

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Keshni Keshni mos t`ju vjen marre hahaha   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keshni Keshni mos t`ju vjen marre hahaha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: