ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 nashta se kuptoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 25
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: nashta se kuptoni   Fri Jul 20, 2007 1:14 pm

ka qen nje dit babai edhe nėna edhe nje djal edhe ky djali ka pas deshir me pas nje biqiklet edhe ky babai i thonte jo dhe nj nje mremje babai dhe nėna e ktij djalit filuan*** edhe ky djali i sheh babain edhe nėnen edhe i thot djali babait baba qka je duke bėr qe jam kah ta maroj nje moter ose nje vlla te vogel edhe ky djali baba ma maro edhe mua nje biqiklet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
nashta se kuptoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: