ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 qanu tu kesh hahahhaha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 25
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: qanu tu kesh hahahhaha   Fri Jul 20, 2007 1:24 pm

U shku ni plak te mjeku me u kontrollu, dhe kur te hin aty ne dhom e she ni Skilet edhe ik tu nga, dhe mjeku i shkon permas edhe o thot; Oj hall hajde moj mos u tut se na nuk hajna gjin. Thot plaka; E kush e hanger ata a budall po doni me me ba a.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
qanu tu kesh hahahhaha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: