ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 gimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 25
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: gimi   Fri Jul 20, 2007 1:31 pm

Ka qen amerikani,italiani edhe shqpitari edhe amerikani ka vjet ne baskija ndersa ky italijani ka vjet ne therra ndersa shqiptari ka vjet ne bubrreca edhe te nesrmen i thot amerikani italijanit a ke fjet mir jo vallahi se jam therr shum e ti amerikan a ke fjet mir jo vallai se une kam shpinen kej bira dhe e pyesin shqiptarin a ke fjat mir po i pergjigjet shqiptari se nje bubrrec e myta e tjert i qova ne varrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
gimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: