ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 gimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 25
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: gimi   Fri Jul 20, 2007 1:35 pm

Nje dite nje prift po ecte me biciklete ne rruge ,por nuk zbatoi semaforin dhe e pa je polic .NDAL i thot polici-jeni futur ne semafor te kuq keshtu qe ju do te gjobiteni me 5mije lek ....i thot prifti;zoti polic!-ju nuk mund te me vendosni gjobe sepse un nuk eci vetem ,un eci me zotin...polici;-aaa po ecen me zotin ė? ok athere 10mije lek gjobe sepse jeni 2 veta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
gimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: