ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 gimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 25
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: gimi   Fri Jul 20, 2007 1:46 pm

Komisioni i kish pas marr nje Amerikan, Shqiptar, dhe nje Gjerman...po i testojn se kush mundet me ndejt ma gjat pa buk. E qojn me nje maje te kodres Amerikanin edhe i thojn kur te lodhesh nga uria atehere thirrna ne telefon na vijm me helikopter e te marrim... Nejti amerikani 3 dite pa buk edhe thirri ne telefon dhe komisioni shkoj e pruni ne shtepi; shkoj Gjermani ndejti 5 dit, thirri edhe ai shkuan kta edhe e moren. E qun Shqiptarin...prit se po thirr shqiptari, prit ska,! Eu u ben 1 jave hiq spo thirr, pasi u ben 3 jave kta po thojn hec shkojm e marrim se ka vdek sigurisht se Shqiptaret e kan koken e fort. Kur po ofrohen afer me helikopter, po e ndegjojn nje zhurem - po dridhet krejt kodra...Kur hypen lart po e shofin shqiptari ish kan kah i mshon kodres me dore edhe tha thojke, "tu bre nanen e kom harru numrin e telefonit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
gimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: