ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 gimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 26
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: gimi   Sun Jul 22, 2007 1:13 am

pijanecit pi Kosoves do doktorr pi Shipnis tu muNu mi largu pi rakis i thojin:

- A e din qe n’Shipni pėr ēdop vjet desin ka 10.000 vet pi rakis?

- Ku pe ma Nin, un jom pi Kosoves.Binart dhe „lifti“

Dy shok t’pin hecin nėpėr binar edhe njoni thot:

- Qto shkall nuk pasken fuN.

- Le se qe osht ka vjen lifti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
gimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: