ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 hahahaha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:15 pm

"Grua, a me ke tradhetuar ndonjehere?" - e pyet futbollisti gruan.
-"Oh i dashur, e do te verteten?" - ia kthen ajo
-"Po te verteten ma thuaj" -insiston ky.
-"Mire atehere, te kam tradhetuar vetem tre here. Dhe kete e kam bere perhere per ty!" - shton gruaja.
-"Kur me ke tradhetuar per te paren here?" - pyet futbollisti i tronditur.
-"A e mba mend kur nuk te donte gjyqtari fare, dhe gati sa s'ta dha kartonin e kuq" - i thote gruaja.
-"Po, me kujtohet" - i pergjigjet ky.
-"Menjehere filloi te te doje dhe per qdo gabim tendin e denonte tjetrin lojetar. Kjo ishte hera e pare" - i arsyetohet ajo.
-"Po mire, po heren e dyte pse me tradhetove?" -pyet ky
-"Po trajneri yte fare nuk te donte dhe nuk lejonte te hysh ne loje. Fjata me te dhe filloi te te quaj yll. Te kujtohet?" - e pyet gruaja.
-"Po, po tash po me kujtohet." -pergjigjet futbollisti. Dhe e pyet: -"Po te trten here kur me tradhetove?"
-"A te kujtohet kur te urente publiku, dhe menjehere filluat te te adhurojne ty dhe vetem ty?" - e pyet ajo
-"Po, me kujtohet!" -pergjigjet ky i habitur.
-"Ja pra kjo ishte hera e trete - fjeta me publikun!?" -ia kthen gruaja me krenari.

Ma sjell edhe mua nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:16 pm

Nusja e re ishte tejet kureshtare se qka do t'i ndodh naten e pare te marteses. Mirepo, u zhgenjye kur nuk ndodhi asgje. Edhe naten e dyte, poashtu. Naten e trete i drejtohet dhenderrit:
-"I dashur, nese edhe sonte nuk ben asgje, do te dal ne rruge dhe do ta gjej per vete nje mashkull te vertete!"
-"Oh, e dashur, ma sjell edhe mua nje! - ia kthen me plot gezim ai.

***************************
Ekspertet e Nases kėrkojnė njė Astronaut pėr tė fluturuar nė Planetin mars. Lajmėrohen njė Gjerman njė Rus dhe njė Shqiptar.I pari te komisioni hyn Gjermani: E pyesin: Sa para kėrkon ti pėr tė fluturuar: Gjermani thotė: dy miljon euro; njė miljon pėr gruan time nėse me gjen diēka dhe njė miljon pėr veti. I dyti hyn Rusi dhe ai kėrkon: tre miljon: njė pėr veti, njė miljon pėr gruandhe njė miljon pėr nėnes Rusi. I treti hynė shqiptari dhe kėrkon katėr miljon euro. Kryetari i Komisionit tė NASES pe pyet: e pse ti kėrkon katėr miljon?: E ky pėrgjigjet:Po njė miljon pėr Ty qi po mė jep punė se i papun jam, njė miljon pėr veti dhe dy miljon pi due per qit Gjermanin me ja dhan me fluturue nė vend meje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:17 pm

Ekspertet e Nases kėrkojnė njė Astronaut pėr tė fluturuar nė Planetin mars. Lajmėrohen njė Gjerman njė Rus dhe njė Shqiptar.I pari te komisioni hyn Gjermani: E pyesin: Sa para kėrkon ti pėr tė fluturuar: Gjermani thotė: dy miljon euro; njė miljon pėr gruan time nėse me gjen diēka dhe njė miljon pėr veti. I dyti hyn Rusi dhe ai kėrkon: tre miljon: njė pėr veti, njė miljon pėr gruandhe njė miljon pėr nėnes Rusi. I treti hynė shqiptari dhe kėrkon katėr miljon euro. Kryetari i Komisionit tė NASES pe pyet: e pse ti kėrkon katėr miljon?: E ky pėrgjigjet:Po njė miljon pėr Ty qi po mė jep punė se i papun jam, njė miljon pėr veti dhe dy miljon pi due per qit Gjermanin me ja dhan me fluturue nė vend meje..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:18 pm

kur nanoja me saliun vdiqen vajten ne fer nga mekatet qe kishin bere djalli i denoi qe ta kalonin jeten ne qeli po me nje femer me te shpifur se veten. Nanon e denuan me nje plake, pas disa ditesh nanoja vajti ne qeline e saliut atje shikon salen me xhulia roberts . I merzitur nanoja vete te djalli edhe ankohet pse i keni dhene saliut femer me te bukur.edhe i thote djalli po ne kemi denuar xhulia roberts ta kaloje jeten me nje me te shpifur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:18 pm

Njė student njoftohet me njė vajzė bjondine nga nje fshat, kėshtu qė nė takimin e pare vendosin tė hynė nė njė kafiteri.
Afrohet kamarieri dhe po i pyet se ēka dėshirojnė tė pinė dhe:
Kamarieri: Dėshironi tė pini diēka?
Studenti i drejtohet vajzes dhe e pyet :
Studenti:Ē’doni tė pini?
Vajza:Jo asgjė nuk dua !
Studenti:Merr mori diqka se duhet.
Vajza:jo asgjė nuk dua !
Pas disa pėrsėritjeve,prap vajza nuk vendosė qė tė marrė ndonjė pije,kėshtu qė studenti i thotė kamarierit qė ti sjellė dy coca-cola.
Duke shkuar kamarieri vajza thotė:
Mi sjellė edhe mua dy coca-cola.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:19 pm

Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin. Zeshkanja fillon t'u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondinave.

Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:19 pm

O kan Nastradini dhe e ka pas ni dhi dhe nje dite prej ditesh i humbi ,Nastradini doli per ta lypur duke e lypur nje dite e zuri terri dhe vendosi qė te hyj ne hotel fshehurazi ,Nastradini shkoj tinza dhe hyri ne nje dhom dhe u fut nen krevat ,kur pas disa minutave hyjn nje burr dhe nje grua. Burri i thot gruas ne syt e tu po e shoh gjithe botėn. Nastradini del nga shtrati dhe i thot mos po e sheh edhe dhin tem najkun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:19 pm

Nje dite bubreci dul ne piknik e sheh elefantin e dekur dhe ja nis me ike e stopon nje traktor e hyp .Vet shoferi se qka u bo e bubreci i thot: e pash nje elefant te dekur e po ik se po tutna se policija mos ma le fajin mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:29 pm

Njė njeri duke udhėtuar sheh njė fėmijė duke qarė dhe:
-Ēka ki axhit qė po qanė?
-Mė ka humbur 1DM!
-Ja merre 1DM nga unė!
Pastaj fėmiu fillon tė qajė edhe mė shumė.
-E ēka ki qė po qanė tani?
-Po tė mos e kisha humbur 1DM,tani do ti kisha 2DM!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:30 pm

Kishin qene Gjermani Amerkani dhe Shqipetari dhe kishin bere gara se kush e hudh kapakun e Coca Coles me se largu.I pari provon Gjermani e hudhe ne nej distance prej 500 metrave dhe te gjithe rrehin shuplak,i dyti provon Amerikani dhe ai e hudh kapakun ne nje distance prej 1000 metrave dhe te gjithe rrehin shuplak, tashti i vije rendi Shqiptarit e hudhe kapakun dhe kapaku nuk shihet askund dhe te gjithe kurreshtare per te dite se sa e ka hudhure Shqipatari kapakun e Coca Coles te gjithe te parnishmit qohen per ta lypure kapakun dhe smunden me e gjete.Pasi kaloi nje jave ne nje gazete ditore te Brazilit ishte nje mbishkrim shume marramendes ku thuhet" Braziliani duke mbjellur qepe ne aren e vete humbi jeten tragjikisht nga kapaku i Coca Coles"....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:30 pm

Ni lyps lypke ne udhe e kish ul kryt te posht e thoshte:O Zot qomi 10 euro,edhe veq qishtu kish pas than.Asajde kapercejn nja dy postjera e kur e shohin ashtu,njani thot pe ja lam 10 euro tjetri tha hajt se 5 i ka boll.E ja lan 5.Aj lypsi kur i qel syt i she 5 euro , kur i she ata te postes tu shku anej e thot"O Zot ma mos um qo pare permes postes se kta gjysen po mi nalin".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:31 pm

Njė shqiptar shkon te berberi pėr t’u rruajtur, por berberi nuk kishte shkume rroje, dhe i thotė shqiptarit: “Kam dėgjuar se ju shqiptarėt rruheni edhe pa shkum! “Po”, i thotė shqiptari. Berberi vazhdon rrojėn pa shkumė dhe e bėnė tėrė gjakė nė fytyrė. Pėr tė hyrė nė muhabet, berberi e pyet shqiptarin se sa vellezėr jeni. “Tre, nėse shpėtoj unė kėsaj radhe”, ia kthen ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:31 pm

Shkon nė Angli njė refugjat nga Vlora dhe regjistrohet si kosovar. E pyesin te zyra e emigracionit se si duket flamuri i Kosovės. “Si i yni”, thotė vlonjati.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:32 pm

Mbesin nė ashensor nje biondinė dhe njė zeshkane. Zeshkanja fillon tė kėrkoj ndihmė po nuk e dėgjon askush edhe i thotė biondinės: “Tė bėrtasim te dyjat ndoshta na ndėgjon dikush”. Edhe biondina fillon: “Tė dyja, tė dyja...”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:33 pm

Gjate nje vizite te Hrushovit ne USA, pasi takoi Kennedin, mbaruan anen zyrtare ne darke shkuan ne nje night-club. Ne nje nga numrat del nje balerine lakuriq ku ne njereN kofshe kishte tatuazh fytyren e Kennedit ne tjetren ate te Hrushovit. Hrushovi tha: ai ne mes duhet te jete Fidel Castro!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:34 pm

Mashkulli zbuloi armet, dhe shpiku gjahun.
Gruaja zbuloi gjahun, dhe shpiku peliēet

Mashkulli zbuloi ngjyrat, dhe shpiku pikturat
Gruaja zbuloi pikturat, dhe shpiku trukun

Mashkulli zbuloi agrikulturen, dhe shpiku ushqimin
Gruaja zbuloi ushqimin, dhe shpiku dietat

Mashkulli zbuloi shoqerine, dhe shpiku dashurine
Gruaja zbuloi dashurine, dhe shpiku martesen

Mashkulli zbuloi gruan, dhe shpiku seksin
Gruaja zbuloi seksin, dhe shpiku dhimbjen e kokes

Mashkulli zbuloi tregtine, dhe shpiku paret
Gruaja zbuloi paret, dhe qe nga ajo dite s'funksionon me asgje Barcoleta Per Bjondina pyetja e nxenesit

Nje nxenes duke kaluar aty pari pa mesuesin qee ishte nervoz dhe i tha : o msues pse e ka ngritur ismail qemali flamurin?mesuesi duke menduar se nxenesi po bon hajgare i tha:e ka ngrit se e ka nxane ne offsajd isa boletinin!!!.... Dy bjondina

Ishėn kon ni her dy bjondina tu ec rrugės,edhe njonės i bon mobili.Ajo tu e hallakat nėpėr qant,nuk mund ta gjente,e kjo tjetra ja bon hej oj budallic mos e ke harru ne shpi Pse bjondina kur meson del ne ballkon?

Se kur e pyesin njerzit ku ke studiu ajo thot jasht Japonia

Pse japonezet jane populli me i menqur ne bote ?

- Sepse nuk kan bjondina-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:34 pm

Em Shurdhofsh ti qe e ke qit kete take palidhje
-Vlora- Pse Bjondinat kur lahen e lojn deren qel ?

Per mos me kqyr per bire bjondja-gripi

Ku qendron dallimi mes gripit dhe bjondes?
Ska asnjƫ dallim me te dyja pƫrfundon nƫ shtrat Bjondinat

Ēja ju shkruan bjondinave nė vorr?Hera e par qe po flej vet View High Resolution
Download For Printing
Order Prints & Gifts
Create Your Own Site View High Resolution
Order Prints & Gifts
Create Your Own Site
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
NeGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 466
Age : 26
Registration date : 07/06/2007

MesazhTitulli: Re: hahahaha   Sun Jul 22, 2007 6:35 pm

Fund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.nexhis.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hahahaha   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hahahaha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: