ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Oven hedh poshtė zėrat pėr largim nga Njukasėlli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lonssy

avatar

Male
Numri i postimeve : 417
Age : 23
Localisation : WWW.LONI-S.PICZO.COM
Emploi : DRILON
Loisirs : SYLA
Registration date : 19/06/2007

MesazhTitulli: Oven hedh poshtė zėrat pėr largim nga Njukasėlli   Sun Jul 22, 2007 10:41 pm

Futbollisti i Njukasėllit dhe i kombėtares sė Anglisė, Majkėll Oven, ka konfirmuar se edhe nė edicionin e ri do tė bartė fanellėn e Njukasėllit, duke i dhėnė fund spekulimeve rreth largimit tė tij nga "Sent James Park".
Sulmuesi 27-vjeēar anglez ėshtė i vendosur pėr ta pėrmirėsuar formėn e tij, pas dy lėndimeve tė pėrjetuara dhe t'i tregojė trajnerit tė ri, Sem Olerdajs sė paku njė pjesė tė talentit tė tij tė cilin e dėshmoi nė Liverpul dhe nė Real Madrid. "Besoj se po vjen koha jonė dhe qė Njukasėlli nė edicionin e ri do tė jetė njėra nga skuadrat kandidate pėr kreun e renditjes. Jam shumė i lumtur qė do tė jem pjesė e skuadrės edhe nė edicionin e ri", ka thėnė Oven. Sipas tij, pėr shkak tė zėrave tė shumtė spekulues se ai do tė largohet nga Njukasėllit, ka vendosur qė ta njoftojė opinionin se ai do t'i mbetet besnik Njukasėllit edhe nė edicionin e ri. "Ėshtė shkruar shumė pėr largimin tim, por kėta zėra asnjėherė nuk i kam marrė seriozisht. Tifozėt duhet tė jenė tė qetė, unė do tė qėndroj kėtu dhe nė fushėn e gjelbėr do tė dėshmojė se sa jam i lidhur me kėtė klub", ka nėnvizuar Oveni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loni-s.piczo.com
 
Oven hedh poshtė zėrat pėr largim nga Njukasėlli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: