ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gruja E Persosur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lonssy

avatar

Male
Numri i postimeve : 417
Age : 24
Localisation : WWW.LONI-S.PICZO.COM
Emploi : DRILON
Loisirs : SYLA
Registration date : 19/06/2007

MesazhTitulli: Gruja E Persosur   Wed Jul 25, 2007 12:03 am

Njė njeri mbeti i pamartuar, sepse tėrė jetėn kėrkonte femėr tė pėrsosur. Kur u bė 70 vjeq dikush e pyeti:
-Ke udhėtuar tėrė botėn. Si nuk e gjete njė femėr tė pėrsosur? Plaku u pikėlluar shumė dhe tha: -"Njėherė isha afėr njė femre tė tillė.
Tjetri vazhdoi: -Po q'ndodhi? Pse nuk u martove me tė?
Plaku, edhe mė tej i pikėlluar, ia ktheu: -q'tė bėj? Edhe ajo po kėrkonte mashkullin e pėrsosur....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loni-s.piczo.com
 
Gruja E Persosur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: