ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Makiato

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lonssy

avatar

Male
Numri i postimeve : 417
Age : 23
Localisation : WWW.LONI-S.PICZO.COM
Emploi : DRILON
Loisirs : SYLA
Registration date : 19/06/2007

MesazhTitulli: Makiato   Wed Jul 25, 2007 12:06 am

Shkon njė plak ne kafene dhe porosit njė makiato. Pasi ja sjell kamerieri makiaton, pas dy minutash e thėrret plaku e i thot

"O Zotni, te filxhani ka mize!"

Ja kthen kamerieri

"Epo 50 cent e ke pagu mo daj, mos deshe ti te kėtė qingj brenda"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loni-s.piczo.com
 
Makiato
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: