ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mekatet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lonssy

avatar

Male
Numri i postimeve : 417
Age : 24
Localisation : WWW.LONI-S.PICZO.COM
Emploi : DRILON
Loisirs : SYLA
Registration date : 19/06/2007

MesazhTitulli: Mekatet   Wed Jul 25, 2007 12:09 am

njė burrė po vdiste dhe thėrret gruan qe ti ja tregoj mekatet e bera.
burri:grua tani qe po vdes po tė rrefehem qe te vdes me ndėrgjegje te pastėr
gruaja:jo burrė nuk ka nevojė ..rri qetesohu
burri:jo grua do tė rrefehem se kam bėrė mekate
gruaja:po lere o burrė tani..se duhet tė jesh i qete,s'ka nevojė tani
burri:degjo grua unė kam shkuar me motren tėnde,me shoqen me te ngushtė tenden...dhe njė rast edhe me mamane tėnde
gruaja:e di burrė e di..prandaj te kam helmuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loni-s.piczo.com
 
Mekatet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: