ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dy Persona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lonssy

avatar

Male
Numri i postimeve : 417
Age : 23
Localisation : WWW.LONI-S.PICZO.COM
Emploi : DRILON
Loisirs : SYLA
Registration date : 19/06/2007

MesazhTitulli: Dy Persona   Wed Jul 25, 2007 12:11 am

Dy vete pasi dalin nga provimi ..takohen dhe pyesin njėri-tjetrin..a bėrė gjė ti ne provim?..jo i thotė ky tjetri..e dorezova fleten e bardhe...Mo s more- i thotė ky qe e pyeti..ēpate?- i thotė ky tjetri....po eedhe unė te bardhe e dorezova fleten..dhe do kujtojnė profesoret qe kemi kopjuar njėri-tjetrit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loni-s.piczo.com
 
Dy Persona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: