ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 hapni e-maila te verifikume,mirepo ne firma te ndryshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: hapni e-maila te verifikume,mirepo ne firma te ndryshme   Fri Aug 03, 2007 12:27 pm

Ketu mund te regjistroheni dhe te keni emra tjer prapa "@" ,e-maili eshte i verifikuar,mirepo nuk mund ta hapni sic deshironi ju,por i keni disa shembuj aty
shikojeni vet me mire
Kliko Ketu ...

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: hapni e-maila te verifikume,mirepo ne firma te ndryshme   Sat Sep 29, 2007 11:48 am

shum e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
hapni e-maila te verifikume,mirepo ne firma te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: