ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon   Fri Aug 03, 2007 12:43 pm

Samsungi eshte kompania e pare qe ka krijuar nje CMOS senzor me 8.4 megapixel, duke implementuar nje photo diod teknologji me senzivitet te drites, saturitetit, dhe hapesires. Siq na njofton Samsungi kto senzora te rij kane aritur nje singnal-to-noise ratio rezultat i cili eshte ekuivalent per kualitetin e fotografise i gjetur ne CCDs te sotshme duke perdorur one-tenth rrymen.

Pra ne qofte se deshironi te keni nje LCD Projektor ne telefonin tuaj celular mundeni lirisht te blejni kete telefon i cili permban 20 Inch transmetim te Projektorit nepermjet 3 laserave te inkludurar ne te njejtin! Ajo don te thot se mund te zmadhohet me madhesi me i madh se Televizori juaj, lexoni artikullin e plote per te pare nje foto te ketij telefoni celular
..
Kete teknologji samsungi do ta bej ne gjysmen e dyte te vitit 2007, me nje mas produktivitet te ndonje artikulli qe ben ne plan te prodhoje!

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira-
Kėrce tek: