ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Windows-i i ardhshėm quhet “7”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Windows-i i ardhshėm quhet “7”   Fri Aug 03, 2007 12:52 pm

Nėse ėshtė pėr t’u besuar lajmeve nga shtėpia e gjigandit tė softuerėve, brenda tri vitesh do ta shoh dritėn gjenerata e re e sistemit operativ kurse, nė vend tė emrit Vienna, do tė quhet thjeshtė “7”.
Ndryshimi i emrit dhe koha e planifikuar pėr daljen e kėtij sistemi tė ri operativ ėshtė paralajmėruar njė javė mė herėt, gjatė njė konferencė pėr media tė Microsoft-it.

Njėsoj sikurse edhe Vista, Windows-i i ri do tė prodhohet nė dy versione, atė pėr kompjuter personal dhe kompjuter prej 32 e deri nė 64 bitėsh.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Windows-i i ardhshėm quhet “7”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira-
Kėrce tek: