ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 HULIO BAPTISTAA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: HULIO BAPTISTAA   Sat Aug 04, 2007 1:12 pm

Sulmuesi i kombėtares sė Brazilit, Hulio Baptista, ka pohuar se dėshiron tė qėndrojė te Reali i Madridit dhe tė luftojė pėr njė vend nė pėrbėrjen bazė tė klubit madrilen. Njė gjė tė tillė Baptista e ka pohuar pas bisedės me trajnerin Bernd Shuster.
"Kemi pasur njė bisedė tė sinqertė dhe mendoj se ndėrmjet nesh nuk ka mospajtime. Besoj se do tė mund ta shfrytėzoj rastin pėr tė fituar vendin e titullarit, ngase ende nuk ėshtė formuar pėrbėrja bazė", ka theksuar Baptista, duke shtuar se nuk ka gjasa qė ai tė shkojė nė ndonjė skuadėr si huazim. Pėr sulmuesin atraktiv tė Realit kanė shprehur interesim shumė klube, nė mesin e tė cilave edhe Milani.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
HULIO BAPTISTAA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: