ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Milito nė Barcelonė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Milito nė Barcelonė   Sat Aug 04, 2007 1:13 pm

Skuadra e Barcelonės ka arritur tė pėrforcojė radhėt e veta edhe me njė futbollist tjetėr pėr edicionin e ri. Bėhet fjalė pėr mbrojtėsin e Saragosės, argjentinasin Gabriel Milito, i cili do tė nėnshkruajė kontratė katėrvjeēare me klubin katalanas.
Mbrojtėsi i qendrės ėshtė pėrforcimi i katėrt i Barcelonės gjatė kėsaj vere, pas Tieri Anrisė, Erik Abidalit, dhe Jaja Tures. Pėr Militon klubi katalanas do t'i paguajė Saragosės 17 milionė euro, kurse futbollisti argjentinas do tė fitojė nga 1 milionė euro nė edicion. Nėnshkrimi i kontratės pritet tė bėhet pasi Milito tė kthehet nga Venezuela, ku ėshtė duke marrė pjesė me kombėtaren e Argjentinės nė Kupėn e Amerikės.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Milito nė Barcelonė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: