ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vengeri i gatshėm pėr zgjatje tė kontratės me Arsenalin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Vengeri i gatshėm pėr zgjatje tė kontratės me Arsenalin   Sat Aug 04, 2007 1:17 pm

Trajneri francez i Arsenalit, Arsen Venger, duket se ėshtė i gatshėm tė zgjasė kontratėn me skuadrėn e "topēinjve" edhe pėr disa vjet tjera. Njė gjė tė tillė e ka bėrė tė ditur vetė trajneri francez.


Drejtuesit e klubit londinez kanė tė gatshme njė kontratė katėrvjeēare, me vlerėn e 14 milionė funtave dhe me klazuolėn pėr tė prishur kontratėn nė fundin e ēdo edicioni. "Kam kaluar shumė vite bashk me skuadrėn e Arsenalit dhe e kam tė vėshtirė tė filloj njė aventurė tė re. Nė kėtė klub ndihem mjaft mirė dhe jam i gatshėm tė pranoj kontratėn e r. Kam akoma pėr tė dhėnė pėr kėtė
skuadėr dhe mė duhet tė ēoj deri nė fund projektin e nisur", ka pohuar Venger.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Vengeri i gatshėm pėr zgjatje tė kontratės me Arsenalin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: