ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kapello mund tė shkojė hapave tė Bekamit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Kapello mund tė shkojė hapave tė Bekamit   Sat Aug 04, 2007 1:18 pm

Fabio Kapello ėshtė duke shqyrtuar mundėsinė e transferimit nė SHBA, duke ndjekur hapat e futbollistit anglez, Dejvid Bekam, i cili u transferua nė LA Galaksi gjatė kėsaj vere.

Mė kanė ftuar tė punoj nė SHBA, por do tė mendohem mirė para se tė vendos. Pa dyshim kjo do tė ishte kjo njė sfidė e re, e cila nuk mė intereson pėr para, por kam dėshira ta di nėse mundet dikush ta ngrisė nivelin e futbollit amerikan", ka thėnė Kapello, i cili ka pranuar se ka refuzuar ofertėn e Dinamos sė Kievit dhe Lokomotivės sė Moskės, tė cilat ishin shumė tė interesuara pėr ta vendosur nė drejtim tė skuadrave tė tyre.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Kapello mund tė shkojė hapave tė Bekamit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: