ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ROLANDO BIANCHI NĖ NAPOLI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: ROLANDO BIANCHI NĖ NAPOLI   Sat Aug 04, 2007 1:21 pm

Skuadra e rikthyer nė elitėn e futbollit italian, Napoli ka pėrfunduar marrėveshjen me sulmuesin e Reggina-s, Rolando Binchi-n.
Ky ėshtė transferimi mė i mirė i Napolit gjatė fazės kalimtare voreje, por sipas zyrtarėve tė klubit nuk do tė jetė edhe i fundit.
Rolando Bianchi ishte sulmuesi mė i mirė i Reggina-s sė bashku me Amoroso-n nė Reggina dhe ishte mė meritori qė skuadra kalabreze shpėtoi nga largimi nė Serie B.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
ROLANDO BIANCHI NĖ NAPOLI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: