ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 MAURO ESPOSITO NĖ ROMA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: MAURO ESPOSITO NĖ ROMA   Sat Aug 04, 2007 1:21 pm

Mė nė fund mesfushori ofanziv i krahut tė djathtė, Mauro Esposito, edhe zyrtarisht do tė jetė futbollist i ri i Roma-s.
Pas shumė bisedimeve nė mes zyrtarėve tė Roma-s, dhe Cagliari-t, mė nė fund u arrit marrėveshja.
Tė luaj mė Tottin nė njė skuadėr ėshtė njė nder pėr mua dhe ėndrra ime u realizua..ishin fjalėt e para e Esposito-s me tė arritur nė Roma.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
MAURO ESPOSITO NĖ ROMA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: