ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Saviola me Realin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Saviola me Realin   Sat Aug 04, 2007 1:23 pm

Sulmuesi i Barcelonės dhe i kombėtares sė Argjentinės, Havier Saviola, qė nga edicioni i ri do tė luajė nė radhėt e skuadrės kampione tė Spanjės, Real Madrid. Njė lajm tė tillė e ka konfirmuar trajneri i ri i Realit, Bernd Shuster.
Strategu gjerman, i cili si futbollist ėshtė paraqitur pėr tė dyja kėto klube gjigante spanjolle, si dhe pėr Atletikon e Madridit, ka kohė qė e kishte vėnė nė shėnjestėr 25-vjeēarin argjentinas, tė cilit i ka skaduar kontrata me klubin katalanas mė 30 qershor, prandaj ai nė “Santiago Bernabeu” do tė transferohet pa dėmshpėrblim. “Saviola ėshtė lojtar i ri, por me pėrvojė tė madhe dhe njė golashėnues i shkėlqyeshėm. Me vetė faktin se ai vjen nga Barcelona, na sjell njė gėzim tė madh”, ka thėnė Shuster
Shto Tek Reputacioni i lindy Reporto Postime Tė Papėlqyeshme Pėrgjigju Me Kuotė

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Saviola me Realin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: