ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Futboll: Bekami i penduar qė braktisi Realin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Futboll: Bekami i penduar qė braktisi Realin   Sat Aug 04, 2007 1:23 pm

Dejvid Bekami duket se ėshtė penduar qė u largua nga Reali i Madridit dhe nėnshkroi kontratė me skuadrėn amerikane, Los Anxhelos Galaksi.
Njė gjė tė tillė e ka pohuar vetė ylli anglez. “Do tė dėshiroja tė qėndroja mė gjatė te Reali i Madridit. Mund tė kisha luajtur edhe tri edicione tjera nė nivelin mė tė lartė, por mora vendim pėr t'u larguar, pasi drejtuesit e klubit mė thanė se nuk do ta zgjasnin kontratėn me mua", ka pohuar Bekami. Ai ka thėnė se ėshtė penduar pėr vendimin e marrė nė mbrėmjen kur Reali u shpall kampion i Spanjės. “Ajo mbrėmje ishte festive pėr tė gjithė, por unė njėkohėsisht isha edhe i zhgėnjyer pėr vendimin e marrė. Megjithatė, tashmė gjithēka ėshtė mbyllur sa i pėrket kėsaj ēėshtje. Do tė jap maksimumin tim tek skuadra ime e re, kurse Realin do tė vazhdoj ta mbėshtes moralisht dhe do t'i ndjek lojėrat qė do t'i zhvillojė”.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Futboll: Bekami i penduar qė braktisi Realin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: