ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Skandali ne Sukses

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Skandali ne Sukses   Sat Aug 04, 2007 1:24 pm

Pavaresisht skandaleve te nje pas njeshme ne futbollin italian qe u mendua se do te rrenonin shkollen apenine te futbollit , ka ndodhur e kunderta . Pas fitimit te kupes se botes dhe vendit te pare te mbajtur nga italia ne renditjen e FIFA-s , nje tjeter sukses i shtohet futbollit italian ne renditjen eshte cilesuar si skuadra e pare europiane e 5 viteve te fundit sipas nje renditjeje te publikuar nga UEFA . Mes skuadrave te tjera , ne dhjetshen e pare ndodhen edhe inter edhe juventus .

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Skandali ne Sukses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: