ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kalderoni i bindur pėr ardhjen e Shusterit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Kalderoni i bindur pėr ardhjen e Shusterit   Sat Aug 04, 2007 1:28 pm

Sipas mediave spanjolle presidenti i Real Madridit, Ramon Kalderon ėshtė i bindur se mund tė sjell Bernd Shusterin nė vend tė Kapellos brenda kėsaj jave.
Nė njė intervistė tė dhėnė pėr mediat spanjolle, Kalderoni ka vazhduar tė insistojė se Shusteri ėshtė njeriu i duhur pėr tė drejtuar skuadrėn madrilene, pėr shkak se siē ka thėnė ai, gjermani e kupton mjaft mirė filozofinė e skuadrės madrilene. Nėnshkrimi i marėveshjes midis Realit dhe Shusterit ėshtė shtyrė pėr shkak tė mos aprovimit tė kėrkesės nga ana e skuadrės sė Hetafes, por Kalderon ka thėnė se Shuster duhet t’i zgjidh vet problemet me ish-skuadrėn e tij.

_________________


goni574@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Kalderoni i bindur pėr ardhjen e Shusterit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: