ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 sarmja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 26
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: sarmja   Thu Aug 09, 2007 10:07 pm

Ka qen nje djal edhe atij djali ja kan ba sarme edhe nje dit ky djali i trego babait te vet edhe i thot baba po ma bajn te gjith ne qutet sarme edhe nje dit babai i thot merre revolen dhe cili te thot vraje edhe i pari vjen ja ban sarme e vran edhe i dyt sarme edhe e vran edhe kur te vjen i treti ja ban o mish me oriz u pergjogj djali pshtjelle pshtjelle ne ta hangt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
sarmja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: