ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 lepuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 26
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: lepuri   Sat Sep 15, 2007 7:39 pm

Njėhere lepuri shkon nė lokalin e ariut dhe I kėrkon drogė. Ariu I thotė se nuk mbante drogė.

Pėr dy ditė me radhė ndodhi e njejta gjė. Ditėn e tretė lepuri shkon pėrseri dhe I kėrkon ariut drogė. Ariu e nxjerr drogen dhe ia drejton lepurit. Nė kėtė kohė lepuri nxjerr distinktivin dhe I thotė: “Policia, tė zura me drogė”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
lepuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: