ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 shpetimtarja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 26
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: shpetimtarja   Sat Sep 15, 2007 7:40 pm

Nė ditarin e njė gruaje qė kishte udhėtuar me anije shkruhej:

- E martė, ėshtė dita e tretė e udhėtimit nė anije. Sot m’u afrua kapiteni I anijes dhe po mė vardiset…

- E mėrkurė, kapiteni I anijes mė ftoi pėr drake nė kabinėn e tij…

- E enjte, kapiteni I anijes kėrkoi qė ta kaloj natėn me mua…

- E premte, kapiteni I anijes mė kėrcėnoi se nėse nuk pranoj tė flej me tė do ta fundos anijen bashkė me 387 pasagjerė…

E shtunė, I shpėtova 387 pasagjerėt e anijes sonė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
shpetimtarja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: