ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 borgji

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 26
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: borgji   Sat Sep 15, 2007 7:44 pm

Njė djalė po shėtiste me tė dashuren e tij, kur papritur shikon njė person tė njohur dhe i thotė tė dashurės:

- E shikon atė, ka dy muaj qė mė ka marr borxh 10000 lekė dhe akoma nuk m’i ka kthyer.

- As mos prit tė t’i kthej, pasi mua ka njė vit qė mė ka marr virgjėrinė dhe nuk ma ka kthyer mė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
borgji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: