ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 majmuni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 26
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: majmuni   Sat Sep 15, 2007 7:46 pm

Rrusta kishte hipur nė njė degė tė lisit dhe hante banana. Shokėt, qė i kishin zili, i thonė:

- Zbrit ore poshtė, majmunėt kaherė kanė zbritur nga drunjtė.

- Po i shoh! – pėrgjigjet Rrusta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
majmuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: