ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 kulleri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g1m1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 402
Age : 26
Localisation : hale nuk kam vendos
Emploi : Une de
Loisirs : se di valla
Registration date : 20/06/2007

MesazhTitulli: kulleri   Sat Sep 15, 2007 7:47 pm

Vdes njėri dhe kullerat shkojnė pėr kryeshėndosh.

Kulleri: “Hej njerėz, a u mėrzitet pėr tipin bre, shumė i smut o kon a, shumė m’u ka dhimtė a”!

Burrat tjerė nė dhomė ia kthejnė:

“Jo bre s’u kanė smutė, po kerri e ka shkelė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yllimuzik.org
 
kulleri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: barcoleta-
Kėrce tek: