ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SMS CAllwave - 5 copa ne ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: SMS CAllwave - 5 copa ne ditė   Sat Jun 02, 2007 5:44 pm

Eshtė neper forum kjo tem po ,e perzime me tema tjera per sms .po ja vlen me qel nje tem te vetme per te.

Un e kam rujt versionin 1.2 te callwave free sms ,e tash e kan qit verisoni 3.2 po shum ma i ngatrum per perdorim dmth i kam kombinu setup-in e 1.2 shit dhe upadaten e 3.2 dhe ban pa problem .

Shumica e kan gjet menyren per sms.si sunrise etj ,po ja vlen me pas kete se si ta instalojsh nuk ka nevoj te kyqesh me user si tek sunrise apo tjerat.
llogaria shum e mir 150 sms mujore X 0.8 cent(per kosovė)= 12 euro i pshton ,
e per vendet tjera sigurisht ma teper.

http://img144.imageshack.us/img144/20/cllwve2rh3.gif
http://img524.imageshack.us/img524/5457/cllwvebw4.gif

Qe Programi

--->
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H1rushja
VizitorMesazhTitulli: Re: SMS CAllwave - 5 copa ne ditė   Sat Jun 02, 2007 7:26 pm

kuku me pare oshta jaaaaaaaaaaaa mos na permen neve shipeve paret se ikim fill po dojim diqka gratis djalo hahahahah shaka ishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: SMS CAllwave - 5 copa ne ditė   Sat Jun 02, 2007 7:31 pm

Ani Ani se shaka so gajle me bo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H1rushja
VizitorMesazhTitulli: Re: SMS CAllwave - 5 copa ne ditė   Sat Jun 02, 2007 8:44 pm

ahhahahahahahaahahahahahaha qaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS CAllwave - 5 copa ne ditė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS CAllwave - 5 copa ne ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: