ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush Don Me Hi Te Najkush N`pc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YllY
Web Master
Web Master
avatar

Male
Numri i postimeve : 501
Age : 26
Registration date : 29/03/2007

MesazhTitulli: Kush Don Me Hi Te Najkush N`pc   Sat Jun 02, 2007 7:02 pm

Si me hy ne PC te dikujt
talluni me te tjeret ne rrjet nese i dini ip fikse
ok po kujdes se ka dhe tipa qe e marin vesh kete gje

shkoni tek linku i meposhtem:
--->
instaloni programin
nese mundeni

se si merni ip e kompjuterin te viktimes e beni jane punet tuaja duhet ta dini tashme


hapni programin dhe aty ku thuhet remote host shkruani ip e personit (VIKTIME)

shkruani administrator tek password ( normalisht neper internet kafe i lene pa password administratoret ) dhe lidhuni me kompjuterin tjeter
kujdes po luajtet mouse i leviz dhe personit tjete


ndoshta do ju kryen punė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://yllimuzik.niceboard.com
 
Kush Don Me Hi Te Najkush N`pc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: