ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sms romantike + humoristike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:39 pm

Tė dua tė pres
Nuk dua tė vdes
Me ylzit e natės
Unė tė pėrshėndes

Kujto erėn e mali
Kujto erėn e lehtė
Kujto zemrėn time
Qė tė don pėr jetė

Ah sa natė e lumtur
Ah sa natė e qetė
Gjithmon mė kujtohesh
Nga ora 12-tė

Tė dua pa masė
Tė dua pa mbarim
Tė dua mė shumė
Se sa shpirtin tim

Tė dua ,tė dua
Pėr ty do tė vdes
Por ti a mė don mua?
Pėrgjigje po tė pres?


Nė kėtė fletė tė thatė
Tė jetė si kujtim
Si emri im e dashur
Tė jetė edhe emri im

E kam njė kuti
Me helm tė zi
Nėse do tė fejohesh pėr tjetrin
Unė do ta pi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:40 pm

Kure me ke afer, e ndiej veten mir, kur me lepin lagem, kur me kall une digjem, kur me thith une humbem,e kur humbem ti me gjuan, cigarja jote zemer.


Nese je e vetmuar,
nuk mundeni te flini,
kalon mesnata,
ti je akoma zgjuar,
nr tim te tel.e keni,
e mundeini te me thirrni
e une jam i gatshem
te qoj ne rrssssssssssssssssssss.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:41 pm

me mjaftoi te te shihja qe larg
per te kuptuar sa simpatik ishe
me mjaftoi te te shihja qe larg
per te kuptuar se sa te deshiroja
me mjaftoi te te shihja qe afer
dhe kuptova qe paskam qene miop per vdekje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:41 pm

dergoja kete sms personave qe pelqen me shume
qe sipas teje jane simpatik inteligjent.....
nese ben te kunderten do kesh dhimbje barku..
opss...me fal i second sa te shkoj ne wc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:43 pm

dashuri esht nje fush me bar

ku kullosin dy gomar

dhe (vajza)do me thon

kush tjua llypi duhet me ja dhon
Sad

njoftojme qe kane rrembyer Berlusconin

ne kembim duan 3 milion euro perndryshe i vene flaken...

bashkohu dhe ti me ne,tashme jan grumbulluar 38 litra benzine....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:45 pm

Dashuria, dashuria, semundje nga lashtesia,

Ēdo semundje dergon nje njeri ne shtrat,

Por dashuria 2, o zot ē’mekat !!!Shoh detin dhe me shfaqesh ti

shoh yjet me shfaqesh ti

shoh qiellin prap ti

dreqi e mori spostohu pak....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:46 pm

Horoskopi 2007: Puna: Yjet te qeshin. Para: Yjet te qeshin. Seksi: Yjet po shkrihen se qeshuri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:46 pm

Zemra e femres eshte gure, hyre brenda e s'del me kurre...

Zemra e mashkullit eshte hotel, kush ka qef hyn e del.Nuk me zinte gjumi....dicka qe nuk me shqitej nga mendja. e di cfare
ishte? Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e
frikshme!!Dashuria eshte nje ndjenje qe lind vertikalisht dhe perfundon horizontalisht.Policia po kerkon nje person seksi, inteligjent, terheqes, te bukur. Ti mos u bej merak se ste gjen gje, po une ku te fshihem?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:47 pm

ne mengjes sme hahej buka tuj mendu per ty

ne drek sme hahej buka tuj mendu per ty

ne dark sme hahej buka tuj mendu per ty

tėre naten sme flihej se me hahej bukė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:47 pm

Veres ne katund

dimerit ne qytet

dashurija ne det

knaqsia ne krevet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:48 pm

Ah sa natė e lumtur

Ah sa natė e qetė

Gjithmon mė kujtohesh

Nga ora 12-tė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:48 pm

E-DASHURIA

Kur te vdes ado

te vish keto kujtime

te mi bish me mi lexu

un mrenda me lotu

ather ekupon

se sa

SHUM STE DU...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:49 pm

Unė dhe ti nėn hije tė mollės

Kishim rėnė nė dashuri,

Me mallėngjim shikonim qiellin

Kur na ra njė glasė pėrmbi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:50 pm

Kesh ni dit ne kopsht zoologjik,20 euro i dhash me pa Luani,50 euro i
dhash me pa Tigrin,ikisha dhan edhe 1000 Euro veq me pa qit majmunin qe
pe lexon ket Sms...Vala 900,personin qe keni kerkuar shume e keni nervozuar sepse mesazhe
moti nuk i keni derguar nese edhe kesaj here nuk i dergoni edhe me
teper do ta nervozoni..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:51 pm

Sapo degjova ne lajme qe nje person i shkurter i shendoshe i shmetuar
me bibilush te vogel eshte zhdukur,zemra mu drodh mendja me shkoi te
ty.A je mire???Merr pjese ne ne diten boterore kunder semundjeve mendore,dergoja kete
sms nje personi te semure pshikik ashtu sic ta dergova dhe une TY!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:52 pm

sipas ligjit 85 te rregullores

mbi dashuri jeni e denuar me

burg te perjetshem

per ket vuni denimin te

mbetni per gjith mon ne zemren timene dtin e kalter notonte ni flet

ne te ishte e shkruar te dua per jet zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   Sun Jun 03, 2007 12:52 pm

Rruges tu kalu syt e tu i pash BUmmmmmmmmmmm bandertit me kry i rash
mendova se me zuri rryma u drith zemra ime po fatmirsisht kish pas
reduktimerrnoft KeK-u

qe pe ndal rrymen ........hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sms romantike + humoristike   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sms romantike + humoristike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: