ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Transferimet gjithcka e ver8-te

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YllY
Web Master
Web Master
avatar

Male
Numri i postimeve : 501
Age : 26
Registration date : 29/03/2007

MesazhTitulli: Transferimet gjithcka e ver8-te   Sun Jun 03, 2007 6:50 pm

Liverpool ka transferuar kapitenin e skuadres U20 te Brazilit dhe te Gremios Lucas Leiva.

Mesfushori i Sevilles Jose Luis Marti ka vazhduar kontraten deri en vitin 2010

Portieri i kombetares angleze David James ka vazhduar kontraten me skuadren e Portsmouth deri ne vitin 2009.

Edhe Massimo Ambrosini ka vazhduar kontraten me Milanin deri ne vitin 2010.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://yllimuzik.niceboard.com
 
Transferimet gjithcka e ver8-te
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: