ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ja nje trik per MSN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YllY
Web Master
Web Master
avatar

Male
Numri i postimeve : 501
Age : 26
Registration date : 29/03/2007

MesazhTitulli: Ja nje trik per MSN   Wed Jun 06, 2007 6:12 pm

ja ketu keni nje trik per MSN , vetem duhet qe t'ja dergosh viktimes kete file ---><--- dhe si ta hap aii kete file , Cd-Romi i viktimes do te hapet dhe do te mbyllet pa nderprere , duhet ristartuar PC per tu ndalur kjo gje , kalojani mire


by:dj-ylly
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://yllimuzik.niceboard.com
 
Ja nje trik per MSN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: