ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Real Madrid fillon Bisedimet me ēelzin per Robenin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gon-che
Web Master
Web Master


Male
Numri i postimeve : 1442
Age : 26
Localisation : Ku S`ta Merr Menja Hiq
Emploi : Pritet
Loisirs : Shnosh
Registration date : 09/04/2007

MesazhTitulli: Real Madrid fillon Bisedimet me ēelzin per Robenin   Sat Jun 09, 2007 12:55 pm

Reali i Madridit ka filluar bisedimet me Ēelzin rreth angazhimit tė futbollistit tė kombėtares holandeze, Arjen Roben. Nė tė njėjtėn kohė klubi madrilen ėshtė duke zhvilluar bisedime edhe me vetė lojtarin.
Njė gjė tė tillė e ka bėrė tė ditur presidenti i "klubit mbretėror", Ramon Kalderon. "Bisedimet janė duke u zhvilluar edhe me Ēelzin edhe me Robenin. Tash pėr tash bisedimet janė nė fazėn fillestare, por jam i bindur se do t'i mbyllim me sukses dhe Robeni nė vjeshtė do tė paraqitet nė fanellėn e Realit", ka theksuar Kalderoni. "Kur kam kandiduar pėr president tė Realit, njėra nga premtimet e mia ka qenė transferimi i Robenit dhe ky edhe mė tej mbetet prioritet imi. Nuk e di se sa do tė zgjasin bisedimet, por jam optimist se do tė pėrfundojnė me sukses", ka nėnvizuar numri 1 i Realit. Ditė mė parė shtypi britanik ka bėrė tė ditur se 23-vjeēari holandez ėshtė afėr nėnshkrimit tė kontratės sė re katėrvjeēare me Ēelzin, kurse deri mė tash Robeni ka refuzuar ofertėn e Bajernit tė Munihut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumylli.net.tc
 
Real Madrid fillon Bisedimet me ēelzin per Robenin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti-
Kėrce tek: