ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te shenojm me maus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YllY
Web Master
Web Master
avatar

Male
Numri i postimeve : 501
Age : 26
Registration date : 29/03/2007

MesazhTitulli: Si te shenojm me maus   Wed Jun 20, 2007 5:37 pm

Si te shenojm me maus

Se pari shkojm START => All Programs =>Accesories => Accsbility => ON - Screen Keyboard dhe del posht Tastiera

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://yllimuzik.niceboard.com
H1rushja
VizitorMesazhTitulli: Re: Si te shenojm me maus   Fri Jun 22, 2007 2:04 am

edhe kto moti e kom dit Razz hahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te shenojm me maus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: