ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   Thu Jun 21, 2007 12:19 pm

kliko ne "Add a Contact" pastaj kliko "Show me my address book" pastaj te hapet faqja me krejt adressat e regjistruar dhe nese do krejt me i fshi veq e ben me shenj lart aty tek "Name" dhe pastaj klikon "Delete" dhe do ti fshijsh te gjithe antaret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H1rushja
VizitorMesazhTitulli: Re: me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   Fri Jun 22, 2007 2:00 am

motiiiiiiiiiiiiiiiiih e di qito ahhahahaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ylb3r!
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 189
Age : 27
Localisation : oajidoa
Emploi : ojoasd
Loisirs : ojaidojias
Registration date : 02/04/2007

MesazhTitulli: Re: me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   Sat Jun 23, 2007 11:50 am

Ani se kum qit per ty po per ata qe se din
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H1rushja
VizitorMesazhTitulli: Re: me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   Sun Jun 24, 2007 12:29 am

hahahahahah a po edhe un jam me duket antare e keti forumit mos te artht merzi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: