ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YllY
Web Master
Web Master
avatar

Male
Numri i postimeve : 501
Age : 26
Registration date : 29/03/2007

MesazhTitulli: Me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   Wed Jun 27, 2007 1:19 pm

kliko ne "Add a Contact" pastaj kliko "Show me my address book" pastaj te hapet faqja me krejt adressat e regjistruar dhe nese do krejt me i fshi veq e ben me shenj lart aty tek "Name" dhe pastaj klikon "Delete" dhe do ti fshijsh te gjithe antaret

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://yllimuzik.niceboard.com
H1rushja
VizitorMesazhTitulli: Re: Me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   Wed Jun 27, 2007 5:02 pm

shka osht puna me ju bre qe po i fshini krejt postimet e mija ? a qe ju pengon prej sotit e fshij akontin tim ok pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
YllY
Web Master
Web Master
avatar

Male
Numri i postimeve : 501
Age : 26
Registration date : 29/03/2007

MesazhTitulli: ehehhe   Wed Jun 27, 2007 7:03 pm

Qka po n`xehesh oj H1rushe kerkush sosht ka ti fshin postimet se ti 130 postiem gati i ek bo duket u pergjigjur neper tema a postimet kerkush sti ka fshi ok

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://yllimuzik.niceboard.com
H1rushja
VizitorMesazhTitulli: Re: Me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   Wed Jun 27, 2007 8:03 pm

po bash qitu mi ki fshi pi di bre po ska prob fshije edhe akonten time Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me i fshi krejt e-mailat qka i ki n'msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: