ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YllY
Web Master
Web Master
avatar

Male
Numri i postimeve : 501
Age : 26
Registration date : 29/03/2007

MesazhTitulli: Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare   Wed Jun 27, 2007 1:29 pm

Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare

1.- Duhet te shkruani adresen e linkut te browseri juaj (internet explorer ose firefox)


2.- Do te hapet nje faqe si kjo te figura. Shkoni ne fund te faqes dhe klikoni atje ku shkruhet free.


3.- Pasi te keni klikuar te "Free", do tju hapet nje faqe tjeter ne te cilet shkruhet se duhet te prisni per nje kohe (zakonisht me pak se 1 minute). Pasi te kete mbaruar koha do tju dale nje kod (qe mund te jete me shifra edhe numra bashke) prej 4 karakteresh. Kete kod duhet ta shkruani te kutia qe eshte bosh. Me pas klikoni download.


shebulli yn

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://yllimuzik.niceboard.com
 
Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe 2007-
Kėrce tek: